top of page
Image by Robert Collins

Správný vývoj dítěte díky
Neuro-vývojové terapii a stimulaci

Institut neuro-vývojové terapie a stimulace
se stává Cortex Academy

Institut neuro-vývojové terapie a stimulace (INVTS) jsem založila v roce 2015 na základě kladných ohlasů veřejnosti na semináře o přetrvávajících primárních reflexech pořádaných od roku 2011 pod značkou Red Tulip.

logo.jpg

Institut neuro-vývojové terapie a stimulace měl za cíl rozšířit povědomí o Neuro-vývojové terapii a Neuro-vývojové stimulaci, především pak o symptomech a léčbě přetrvávajících primárních reflexů, dále též publikační činnost pro odbornou veřejnost, rodiče dětí s problémy učení anebo chování a další zájemce.

Logo Cortex Academy.jpg

Nyní se ale nastal čas pole působnosti rozšířit. V roce 2021 jsem spustila nový web Cortex Academy.cz, kde najdou rodiče (i odborníci) informace o vývoji dítěte od miminka až do puberty, a to nejen o přetrvávajících primárních reflexech a poruchách učení, ale také rady jak vývoj dítěte podpořit.

Cortex Academy nyní zastřešuje:
– informace, kurzy a přednášky pro širokou veřejnost
– kurzy Neuro-vývojové stimulace NVS Pohybem se učíme i další kurzy a přednášky pro odborníky

 

Vše, na co jste byli zvyklí zůstává, můžete se ale navíc těšit na další zajímavé přednášky, kurzy a e-shop. V e-shopu najdete samozřejmě knížky. Absolventi kurzů mohou v e-shopu koupit také pomůcky (např. karty NVS a motivační tabulky) a prodloužit svoje předplatné do uzavřené části webu, kde najdou další aktualizované informace, aby se jim dobře pracovalo s Neuro-vývojovou stimulací.

 

Věřím, že tuto změnu uvítáte a že nám zachováte přízeň i pod značkou CORTEX ACADEMY!

PhDr. Marja Volemanová, PhD.

Kam pokračovat dál na těchto stránkách

Vyberte si, jaké informace vás zajímají:

cele-logo.png
zluta_edited.png
bottom of page