top of page

pá 20. 9.

|

Horoměřice

kurz NVS Pohybem se rozvíjíme 20.9.2024

NVS Pohybem se rozvíjíme je preventivní 14. týdenní pohybový program pro mateřské školy. Cviky jsou navrženy tak, aby podpořily celkový rozvoj dětí v předškolním věku. Kurz je veden zážitkovou formou a vše si prakticky vyzkoušíte.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
kurz NVS Pohybem se rozvíjíme 20.9.2024
kurz NVS Pohybem se rozvíjíme 20.9.2024

Čas a místo

20. 9. 2024 9:00 – 17:00

Horoměřice, Spojovací 16000, 252 62 Horoměřice, Česko

O události

Kurz NVS Pohybem se rozvíjíme pro mateřské školy navazuje na úvodní online kurz Úvod do Neuro-vývojové stimulace.  NVS Pohybem se rozvíjíme je preventivní 14. týdenní pohybový program pro mateřské školy. 

Program je navržen pro děti ve věku od 3 do 6 let a klade si za cíl nejen posílit jejich hrubou motoriku a koordinaci pohybů, ale také systematicky pracovat na inhibici primárních reflexů, což má pozitivní vliv na celkový pohybový i mentální vývoj. Cviky jsem se snažila vymyslet tak, aby byly co nejhravější, nejzábavnější a dobře aplikovatelné se skupinou dětí. Pro zpestření jsou cviky doplněny pohádkou, kde se děti setkají s názvy cviků. Práce s předškolními dětmi je totiž nejefektivnější, když je prováděna skrze hru a radost z pohybu.

Tento kurz je určen především pro pedagogy mateřských škol, i pro odborníky, které již absolvovali pokračovací kurz NVS Pohybem se učíme® a potřebují více cviků pro děti předškolního věku.

Náplň kurzu:

  • Úvod
  • Rychlé opakování- primární reflexy
  • Cviky Neuro-vývojové stimulace NVS Pohybem se rozvíjíme

Lektorka: PhDr. Marja Volemanová, PhD.

Cena : 5100 Kč (včetně DPH)

Sdílet událost

bottom of page