top of page

pá 26. 7.

|

Horoměřice

Náhradník na: Kurz NVS Pohybem se rozvíjíme 26.7.2024

Registrovat se jako náhradník na kurz NVS Pohybem se rozvíjíme. NVS Pohybem se rozvíjíme je preventivní 14. týdenní pohybový program pro mateřské školy. Cviky jsou navrženy tak, aby podpořily celkový rozvoj dětí v předškolním věku. Kurz je veden zážitkovou formou a vše si prakticky vyzkoušíte.

Náhradník na: Kurz NVS Pohybem se rozvíjíme 26.7.2024
Náhradník na: Kurz NVS Pohybem se rozvíjíme 26.7.2024

Čas a místo

26. 7. 2024 9:00 – 17:00

Horoměřice, Spojovací 16000, 252 62 Horoměřice, Česko

O události

Kurz NVS Pohybem se rozvíjíme pro mateřské školy navazuje na úvodní online kurz Úvod do Neuro-vývojové stimulace.  NVS Pohybem se rozvíjíme je preventivní 14. týdenní pohybový program pro mateřské školy. 

Program je navržen pro děti ve věku od 3 do 6 let a klade si za cíl nejen posílit jejich hrubou motoriku a koordinaci pohybů, ale také systematicky pracovat na inhibici primárních reflexů, což má pozitivní vliv na celkový pohybový i mentální vývoj. Cviky jsem se snažila vymyslet tak, aby byly co nejhravější, nejzábavnější a dobře aplikovatelné se skupinou dětí. Pro zpestření jsou cviky doplněny pohádkou, kde se děti setkají s názvy cviků. Práce s předškolními dětmi je totiž nejefektivnější, když je prováděna skrze hru a radost z pohybu.

Tento kurz je určen především pro pedagogy mateřských škol, i pro odborníky, které již absolvovali pokračovací kurz NVS Pohybem se učíme® a potřebují více cviků pro děti předškolního věku.

Náplň kurzu:

  • Úvod
  • Rychlé opakování- primární reflexy
  • Cviky Neuro-vývojové stimulace NVS Pohybem se rozvíjíme

Lektorka: PhDr. Marja Volemanová, PhD.

Cena : 5100 Kč (včetně DPH)

Sdílet událost

bottom of page