top of page

Pomůcky

Pokud chcete, aby děti cvičení více bavilo, můžete jim koupit motivační tabulku.

Motivační tabulka NVS 3 v 1

Pomůcka obsahuje:

- magnetickou tabulku s přehledem dnů

- 50 kartiček znázorňující cviky

- velkoformátovou omalovánku

- pexeso

A jak to celé funguje?

V rámci NVS Pohybem se učíme dostane dítě pokaždé 4 cviky, které pak každý den cvičí doma. Každý cvik je znázorněn obrázkem. Příslušné obrázky si doma umístí na magnetickou tabulku. Pokud ten den cviky odcvičí, může kartičky posunout do příslušného políčka. Rodiče tak mají skvělý přehled o tom, zdali dítě ten den cvičilo. V omalovánce si pak dítě může za odměnu vybarvit ty cviky, které už má úspěšně za sebou.

Ale to není vše! Děti mohou zužitkovat také obálku, která v sobě ukrývá pexeso.

2024 obálka knihy Pohádky se zvířátky.png

Cvičební pohádky se zvířátky k programu Neuro-vývojová stimulace Pohybem se rozvíjíme

Kniha je vytvořena jako doprovodný materiál pro program NVS Pohybem se rozvíjíme. Každá pohádka v knize je spojena s určitým blokem cviků, které jsou součástí programu, a slouží k seznámení dětí s názvy těchto cviků.
 

Tato kniha má za cíl poskytnout učitelům mateřských škol nástroj, který jim umožní integrovat cvičení do výuky způsobem, který je pro děti zábavný a interaktivní. Doufáme, že tato kombinace pohádek a cvičení přispěje k lepšímu porozumění a zapamatování cviků u dětí. Upozorňuji, že v knížce nejsou vysvětleny cviky NVS Pohybem se rozvíjíme.

Pevná vazba
Cena 350 Kč + poštovné

2024-Cvičební deník- obrálka.png
2024- Cvičební deník- ukázka vnitřek.jpg

Cvičební deník aneb Knížka na pochvaly

Tento cvičební deník je speciálně navržen pro podporu dětí, které se účastní programů Neuro-vývojové stimulace. Tato roztomilá malá knížečka o velikosti přibližně 10x10 cm je plná barevných stránek, na kterých se zapisují cviky a aktivity NVS, které budete doma cvičit. Po každém cvičení mohou děti vybarvovat políčko daného dne. Na konci každého týdne najdou děti prostor pro zakroužkování smajlíka, který nejlépe vyjadřuje, jak se jim v uplynulém týdnu dařilo.

Cena 50 Kč + poštovné

bottom of page