Moje knihy

Pokud chcete vědět více o primárních reflexech a jejich vlivu na učení a chování, možná Vás bude zajímat jedna z mých knih.

 

První kniha "Přetrvávající primární reflexy, opomíjený faktor problémů učení a chování" je určena nejen odborníkům ale i široké veřejnosti. Z tohoto důvodu jsem se snažila podat danou problematiku co nejvíce srozumitelnou formou.

 

Kniha "Teoretické základy metody Neuro-vývojové stimulace" je určena především odborníkům a pojednává o vědeckých poznatcích, na kterých je založena metoda Neuro-vývojové stimulace.

obálka.png

Přetrvávající primární reflexy, opomíjený faktor problémů učení a chování

Rozšířené vydání knihy Přetrvávající primární reflexy, opomíjený faktor problémů učení a chování (ISBN 978-80-907369-0-0). Oproti prvnímu vydání je kniha rozšířena především v části pojednávající o psychomotorickém vývoji dítěte a možnostech, jak jej optimálně podpořit, zejména v prvních měsících po narození dítěte a o kapitolu senzorická integrace v souvislosti s přetrvávajícími primárními reflexy.

Pevná vazba
Cena 490 Kč + poštovné

E-book
Cena 420 Kč
knihu zašlu na e-mail 

obálka Teoretické základy.png

Teoretické základy metody Neuro-vývojové stimulace

Teoretické základ metody Neuro-vývojové stimulace (ISBN 978-80-907369-4-8). Kniha Teoretické základy metody Neuro-vývojové stimulace volně navazuje na předchozí knihu „Přetrvávající primární reflexy – opomíjený faktor problémů učení a chování“, kterou autorka publikovala již v druhém rozšířeném vydání. Kniha pojednává o vědeckých poznatcích, na kterých je založena metoda Neuro-vývojové stimulace a obsahuje mnoho odkazů na relevantní výzkumy a publikace.

E-book
Cena 420 Kč
knihu zašlu na e-mail 

Pevná vazba
Cena 490 Kč + poštovné

A co říkají na moje knihy čtenáři?​

 

Ráda bych Vám poděkovala za Vaše knihy, četla jsem asi před rokem "Přetrvávající Primární Reflexy". Náš syn, 7 let, měl problémy, které naznačovali autismus, ale po roce cvičeni na odstraněni primárních reflexů se plno příznaku zlepšilo a některé problémy úplně vymizely. Moc bych si přála, aby se Vaše knížka dostala k co nejvíce rodičům, terapeutům a dětským lékařům.